Kontakt

Nederst i det grå fältet hittar du våra  adresser och telefonnummer. E-post adresser finns under våra respektive foton.
Du är också välkommen att kontakta oss genom att fylla i kontaktformuläret nedan.
Om du vill besöka oss är vi tacksamma för att du först kontaktar oss på telefon.
 

Marita Bagger


Auktoriserad Redovisningskonsult
marita@redbyran.se

 

Pernilla Rådberg


Auktoriserad Redovisningskonsult
pernilla@redbyran.se

 

Carina Wärme


Auktoriserad Redovisningskonsult
carina@redbyran.se

 

Frida Lundblad


Auktoriserad Redovisningskonsult
frida@redbyran.se

 

Tiina Virta


Redovisningskonsult
tiina@redbyran.se


Emma Olsson


Redovisningskonsult
emma@redbyran.se


Josefine Kvarfordh


Redovisningskonsult
josefine@redbyran.se


Pernilla Jansson


Redovisningskonsult
pernilla.jansson@redbyran.se


Åse Wretman


Redovisningskonsult
ase@redbyran.se


Hitta oss i Älmsta

Hitta oss i Hallstavik

Kontaktformulär

*  Required
 
Fyll i formuläret och klicka Skicka!
Vi återkommer sedan så snart som möjligt.

Företag:
Namn:
  *
E-post:
  *
Telefon:
Meddelande:
  *
 
 *
 
Genom att klicka i kryssrutan i detta formulär medger du att Redovisningsbyrån i Älmsta AB lagrar de personuppgifter du registrerar. Registrering får inte göras utan detta.

CAPTCHA bild
Skriv in koden som du ser ovan i rutan nedan: