Start Kontakt


Välkommen till Redovisningsbyrån i Älmsta AB!

I hjärtat av Roslagen ligger vårt företag. Vi arbetar med små- och medelstoraföretag. Vi hjälper till med allt inom bokföring, bokslut, deklarationer och rådgivning.

Från augusti 2019 har vi även ett kontor i Hallstavik.

Vi är medlem och ledamot i Sveriges Redovisningskonsulters Förbund och också auktoriserade redovisningskonsulter.



 

           



Marita Bagger
Auktoriserad Redovisningskonsult
marita@redbyran.se


Pernilla Rådberg
Auktoriserad Redovisningskonsult
pernilla@redbyran.se


Carina Wärme
Auktoriserad Redovisningskonsult
carina@redbyran.se


Frida Lundblad
Auktoriserad Redovisningskonsult
frida@redbyran.se


Tiina Virta
Redovisningskonsult
tiina@redbyran.se


Emma Olsson
Redovisningskonsult
emma@redbyran.se


Josefine Kvarfordh
Redovisningskonsult
josefine@redbyran.se


Pernilla Jansson
Redovisningskonsult
pernilla.jansson@redbyran.se


Åse Wretman
Redovisningskonsult
ase@redbyran.se
 
     
  Nytt och aktuellt

 

Öppettider:

mån-tors. 8-16

fred. 8-12

Lunchstängt: 11.30-12.30

 

 

 
 
Redovisningsbyrån i Älmsta AB Logga in
Hantverksvägen 3, VÄDDÖ Tulkavägen 4, Hallstavik
Copyright Redovisningsbyrån i Älmsta 2020